HAMMAM

Masaż hammam turecki

Masaż hammam turecki

Masaż hammam turecki

Oczyszczający i odmładzający rytuał prosto z tureckich łaźni. Przeniesiesz się do świata orientu, zrelaksujesz się oraz zapewnisz ukojenie zmęczonym mięśniom. Po peelingu i masażu pianą martwy naskórek się złuszcza, a skóra staje się aksamitna, gładka i odświeżona.

Jak wygląda masaż hammam turecki?

Masaż hammam turecki to szereg oczyszczających i nawilżających zabiegów na ciało. Rozpoczyna się od rozgrzania i zmiękczenia skóry. Potem następuje intensywny peeling rękawicą Kessa  który przygotowuje  ciało do masażu i dobrego wchłaniania składników odżywczych. Rytuał zwieńczony jest masażem pianą, powstałą ze szlachetnych olejów.

Czas trwania: 110 min Cena: 240 zł

Masaż hammam marokański

Masaż hammam marokański

Masaż hammam marokański

Recepta na naturalne piękno z kraju baśni z 1001 nocy. Ekskluzywny marokański rytuał oczyszczający, dzięki któremu pozbędziesz się zmęczenia i zrelaksujesz się tak, jak nigdy dotąd. Skóra stanie się jędrna, miękka oraz piękna.

Jak wygląda masaż hammam marokański?

Hammam marokański jest zbawienny dla zmęczonej i suchej skóry. Rozpoczyna się od rozgrzania  i zmiękczenia skóry. Kolejnym krokiem jest intensywne złuszczenie  martwego naskórka poprzez peeling. Następnie na ciało nakładana jest maska  z glinki Rhassoul. Rytuał  zakończony jest relaksacyjnym masażem rozgrzanym olejem arganowym które przynosi ciału ukojenie oraz ujędrniają skórę.

Czas trwania: 110 min Cena: 240 zł