Masaże orientalne

Masaż hawajski LOMI LOMI

Masaż hawajski LOMI LOMI

Masaż hawajski LOMI LOMI

Zdrowotny i rytualny masaż wprost z Hawajów. Leczy migreny, łagodzi bóle mięśniowe oraz bóle kręgosłupa. Dzięki LOMI LOMI odprężysz się i poczujesz się jak nowonarodzony.

Jak wygląda masaż LOMI LOMI?

LOMI LOMI nazywany jest masażem miłujących rąk, ponieważ wykonywany jest głównie przedramionami. Płynne, acz delikatne ruchy masażysty powodują odpowiedni ucisk, który uspokaja i łagodzi bóle.

Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł

Masaż balijski

Masaż balijski

Masaż balijski

Królewski relaks i odprężenie prosto z rajskiego Bali. Ucieknij od problemów dnia codziennego i przy dźwiękach indonezyjskiej muzyki, przenieś się myślami w głąb orientu. Masaż balijski łączy elementy aromaterapii, akupresury, ajurwedy, refleksologii oraz stretchingu.

Jak wygląda masaż balijski?

Tradycyjny masaż balijski opiera się na ucisku akupresurowym oraz gładzeniu i rozciąganiu skóry. Bardzo ważną rolę pełnią w nim olejki eteryczne, które relaksują oraz usprawniają pracę układu limfatycznego i krwionośnego.

Czas trwania: 60 min Cena: 140 zł

Tajski masaż stóp

Tajski masaż stóp

Tajski masaż stóp

Remedium na obolałe i ociężałe stopy. Połączenie masażu i akupresury, dzięki któremu się odprężysz, usuniesz toksyny z organizmu i wzmocnisz system odpornościowy.

Jak wygląda tajski masaż stóp?

Masaż oddziałuje na strefy refleksologiczne na stopach, które połączone są z narządami i organami. W ten sposób eliminuje fizyczne zmęczenie, ale też usprawnia pracę układu trawiennego, systemu hormonalnego i nerwowego.

Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł

Masaż bambusami

Masaż bambusami

Masaż bambusami

Regeneruje mięśnie, rozluźnia, poprawia krążenie i zmniejsza napięcia nerwowe. Samurajski masaż bambusami to doskonałe rozwiązanie dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Postawi na nogi i doda energii.

Jak wygląda masaż bambusami?

Już wieku temu zmęczeni walką japońscy samurajowie regenerowali przeciążone mięśnie masażem bambusami. Przed rozpoczęciem zabiegu bambusowe pałeczki są podgrzewane. Ciało jest “wałkowane” łodygami bambusa, dzięki czemu układ krążenia działa sprawniej, a mięśnie się rozluźniają.

Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł