O mnie

O mnie

Jakub Sobkiewicz | Certyfikowany Terapeuta SPA & Wellness.

Nazywam się Jakub Sobkiewicz i jestem certyfikowanym terapeutą SPA & Wellness.
Ukończyłem kursy Akademii Karuna – prestiżowej szkoły masażu. Specjalizuję się w masażach ajurwedyjskich i orientalnych. Stworzyłem Sobkiewicz Therapy, by zbudować oazę relaksu i zdrowia; miejsce, w którym ludzie odpoczywają, regenerują siły oraz zdrowie. Na godzinę lub dwie przenoszę klientów w inny świat, w którym znikają problemy codzienności oraz napięcia psychiczne i fizyczne.
Ajurweda to moja wielka i piękna przygoda, która prawdopodobnie nigdy się nie skończy. Zaczynałem jako masażysta na oddziałach rehabilitacji. Ale ciągnęło mnie do czegoś więcej. Odwiedzałem salony SPA i dawałem ponieść się atmosferze orientu, zapachowi kadzidełek, olejków oraz tak obco brzmiących wtedy nazw – abhyanga (podstawowy masaż ajurwedyjski) czy udvartana (masaż pudrowy).
W końcu otrzymałem upragnioną pracę w hotelowym SPA. Przyszła porę na naukę ajurwedy. Nauczyłem się na pamięć trasy Łagów Lubuski – Rytel. To kiepska i słabo oświetlona droga. Znam na niej każdy zakręt, fotoradar czy stację benzynową. Wyjeżdżałem w środku nocy i przez 4 godziny, niemal bez snu, jechałem na kursy masażu do Akademii Karuna. Szybka kawa i na zajęcia. Mało spałem, ale było warto. Masaże  orientalne i ajurwedyjskie całkowicie mnie pochłonęły. Miałem zrobić jeden moduł, a skończyłem kilka cykli szkoleń.
Połknąłem bakcyla. Otworzył się przede mną nowy świat, dzięki któremu powstało Sobkiewicz Therapy.
Zapraszam Cię do mojego salonu na masaż oraz terapię dla ciała i ducha. Gwarantuję, że i Ciebie wciągnie świat ajurwedy i orientu.